O Nas

×
Whitehousebeauty

O NAS

Każdy chciałby czuć się idealnie i akceptować siebie spoglądając w lustro. WHITE HOUSE BEAUTY tworzy zespół wykwalifikowanej kadry, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Zbiegi medycyny estetycznej wykonywane są w ścisłej współpracy doświadczonych lekarzy z magistrami kosmetologii. W naszych gabinetach znajdziesz sprzęt i preparaty najwyższej jakości. Przed zabiegiem uzyskasz kompletną informację, a tuż po nim służymy pomocą i radą. Gwarantujemy satysfakcję z wykonanego zabiegu. Dbamy o Twój naturalny wizerunek bez przesadnego, sztucznego efektu. Dokładnie wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i mamy odwagę odradzić działania, które mogą wpłynąć niekorzystnie na urodę czy zdrowie. W WHITE HOUSE BEAUTY nie tylko ulepszamy to co dała nam natura, ale także leczymy.

Liczy się przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo, piękno i satysfakcja, dlatego jesteśmy dla siebie bardzo wymagający.

Opinie klientów

Co mówią o nas pacjenci

Ultricies euismod senectus habitasse nulla litora integer primis, dignissim dapibus erat volutpat bibendum a natoque, vivamus justo at etiam aptent netus!

0
%
Zadowolonych klientów
0
Przeprowadzonych zabiegów
0
Doświadczonych lekarzy
0
Profesjonalnych zabiegów
O Nas

WHITE HOUSE BEAUTY tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów kosmetologii.

Numer konta do dokonywania przedpłat za wizyty: 71 8003 0003 2001 0012 2568 0004 Regulamin przedpłat za wizytę u lekarza specjalisty

Godziny Pracy

Poniedziałek - Sobota: 8:00 - 20:00

Niedziela: nieczynne

Kontakt

ul. Por. Jana Białka 3, 05-530 Góra Kalwaria
Email: kontakt@whitehousebeauty.pl
Telefon: 887 180 180

© 2024 lek-med.pl - Strony dla lekarzy | RODO | Polityka cookie